Wybory

Już 15 października wybierzemy w jakim kraju przyjdzie nam żyć.

Nie tylko przez kolejne 4 lata. Czy czeka nas trzecia kadencja PiS? Czy może wybierzesz tych, którzy patrzą szerzej niż tylko na jedną kadencję? Wybierz #TrzeciaDroga

Na stronę trafiają nowi wyborcy, więc chciałem przedstawić kilka słów o mnie

Od 12 lat jestem społecznikiem, a także wolontariuszem.
O Fundacjach i Stowarzyszeniach przeczytacie na tej stronie.
Uwielbiam pracować z młodzieżą. Podczas kadencji radnego dążyłem do celu, który udało się osiągnąć – powstania Młodzieżowej Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach. Byłem pomysłodawcą gminnej grupy wolontariatu „Pomocni”. Założyłem także pierwszą sekcję lekkoatletyczną w gminie. Jestem wymagający i z każdego staram się wykrzesać pokłady energii do wspólnego działania. Byłem koordynatorem akcji „Kilometry Dobra”, a także Program BLASK w pierwszej i drugiej edycji.

Uparcie dążę do celu. Jestem absolwentem ogólnopolskiego Program Liderzy PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności”. Jestem radnym Czerwionki-Leszczyn.
Swoją działalność kieruję na aktywizację mieszkańców. Na sercu leży mi rozwój młodzieży, aktywności społecznej mieszkańców. Moją największą wartością jest rodzina. W związku z tym swoje działania kierunkuję z myślą o przyszłości dzieci.
W wolnym czasie, którego mam niewiele lubię spędzać czas z rodziną i biegać.

Jeśli natomiast są Ci bliskie moje poglądy, przekonałem Cię swoją aktywnością to pomóż mi zdobyć kolejne głosy wyborców.
Pobierz i udostępnij tą grafikę opisując własnymi słowami, dlaczego właśnie przy moim nazwisku postawisz znaczek X. Nie masz czasu? Po prostu udostępnij.
W ten sposób również AKTYWNIE wspierasz wygraną opozycji demokratycznej.