Informacje dla mieszkańców / Radny · 19 lutego, 2024 0

Ogłaszam kandydaturę do Rady Powiatu Rybnickiego

Nadszedł czas, by ogłosić, że chciałbym dalej służyć mieszkańcom naszej gminy. W związku z tym zdecydowałem się wystartować do Rady Powiatu Rybnickiego.

Tam też jest potrzebny świeży głos. Chciałbym w powiecie dalej działać odważnie, kreatywnie i ambitnie patrząc w przyszłość – dla naszych dzieci i wnuków. Nie boję się podejmować trudnych decyzji, a takich samorządowców, w mojej ocenie potrzebujemy.Startuję z Komitetu Wyborczego Wyborców Zrównoważony Rozwój Powiatu Rybnickiego. Łączy on wójtów i kandydatów na wójtów z gmin naszego powiatu. My postanowiliśmy jako Aktywni Społecznie Czerwionka-Leszczyny połączyć siły z Aliną Kucharzewską, którą popieramy jako kandydatkę na burmistrza naszej gminy.

Po 12 latach społecznej działalności w związku ze zmianą miejsca zamieszkania nie będę już mógł służyć naszej gminie jako radny. Stąd moja chęć działania dla Państwa na poziomie powiatu. Będę radnym całego powiatu, a w sercu zawsze będę miał gminę Czerwionka-Leszczyny.

7 kwietnia proszę Was o głos… „Dla naszych dzieci. Dla Waszych wnuków”