Informacje dla mieszkańców / Opinie · 10 stycznia, 2024 0

Winda w MEDIPOZ działa

Firma Medipoz właśnie poinformowała o uruchomieniu windy.

W tym miejscu mimo wszystko chciałbym podziękować za zaangażowanie Dyrkecji Medipoz, Panu Marcinowi Janużykowi (Dyrektor ZZGM). Po moim ostatnim wpisie w tym temacie, przed świętami, odbyliśmy dwa spotkania u Pana Burmistrza w gabinecie. Udało się wyjaśnić nieporozumienia między mną, a Dyrekcją Medipozu. Na jednym ze spotkań wykonałem dwa telefony do firmy Zremb i podwykonawców.

Efektem tych rozmów było sporządzenie przez Pana Burmistrza pisma ponaglającego firmę do wykonania prac.Podtrzymuję, że zaangażowanie zarówno Dyrekcji, jak instytucji gminnych było niezwykle wysokie, by te niedogodności naprawić.

Wyprzedzam hejterskie komentarze, ale niestety na wszystko mieć wpływu nie można. Po dwóch telefonach z firmą uważam, że to był błąd po stronie firmy.Szczęśliwie wszystko zostało doprowadzone do końca. Teraz wypadałoby wyciągnąć wnioski. Pierwszym z nich jest konieczność posiadania drugiej windy, która w takim momencie byłaby wykorzystywana. Drugim wnioskiem jest, czy gmina powinna nadal trzymać te 30% udziałów w budynku?