Polska 2050 powiat rybnicki · 18 września, 2021 0

Nowy zarząd koła Polska 2050

W środę 08.09.2021 odbyły się pierwsze wybory w kole powiatu rybnickiego Stowarzyszenia Polska2050.

Trwa proces wyborczy w Stowarzyszeniu Polska 2050. Pierwszy etap już za nami, a więc wybory w kołach. Również nasze koło wyłoniło swój zarząd. Dzięki zaufaniu członkom koła zostałem jego przewodniczącym i delegatem na zjazd wojewódzki. Współpracować w zarządzie będę z Katarzyną Miur z Jejkowic oraz Arturem Gliwickim z Czerwionki-Leszczyny.

Zarząd koła

Już cieszę się na tą współpracę, która jestem pewien, przyniesie wiele ciekawych inicjatyw i owców. Naszym celem na najbliższe miesiące to wciąż budowanie potencjału koła. Chciałbym również zacieśnić współpracę z sąsiednimi powiatami. Pierwsza okazja już się nadarzyła przy organizacji „Sztafety stulecia Powstań Śląskich’, którą organizujemy wraz z powiatem raciborskim (szczegóły wkrótce).

Wybraliśmy również członków Rady Regionu, organu nadzorującego Zarząd województwa śląskiego. Zostałem nim wraz z Piotrem Masłowskim.

Jeśli chcielibyście do nas dołączyć możecie to zrobić kontaktując się bezpośrednio ze mną lub przez adres kolo.powiatrybnicki@polska2050.pl